ندای استان:دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان بوشهر نحوه فعالیت شعبه‌های بانک‌ها در این استان را در بازه زمانی ۶ تا ۱۵ فروردین ماه جاری اعلام کرد.

به گزارش ندای استان،داریوش زراعتگر سه‌شنبه شب در گفت و گو با ایرنا گفت: در مراکز شهرستان‌های ۱۰ گانه استان تنها شعبه مرکزی هر شهرستان خدمات بسیار ضروری را به مشتریان ارائه می‌کند.

وی بیان کرد: در شهرهایی که بانک‌های آن تک شعبه هستند نیز خدمات بسیار ضروری مشتریان به آنان ارائه خواهد شد.
زراعتگر ادامه داد: سایر شعبه‌های بانک‌ها در استان بوشهر نیز از ۶ تا ۱۵ فروردین با حداقل کادر و بسته بودن در شعبه خدمات خود را به صورت غیرحضوری به مشترکان ارائه می‌دهند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان بوشهر با تاکید بر ماندن شهروندان در خانه بیان کرد: تصمیم‌های لحاظ شده در مورد فعالیت شعبه‌های  بانکی استان بوشهر برای حفظ سلامت مردم و کارکنان بانک‌ها و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تسریع در برون رفت از بحران کنونی است.
زراعتگر از همه مردم استان بوشهر خواست امور بانکی خود را از طریق سامانه‌های مختلف بانکداری الکترونیک انجام دهند و حتی الامکان از مراجعه حضوری به شعب منتخب در ایام نوروز امتناع ورزند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی