ندای استان:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: ۲۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات پلیس از قاچاقچیان کشف شد.

به گزارش ندای استان، سرهنگ فرهاد آراوند بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر دشتستان پس از اطلاع از این که دو نفر از سودا گران مرگ با یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس قصد انتقال و جابه‌جایی محموله مواد مخدر از یکی از استان‌های همجوار به شهرستان دشتستان را دارند اقدامات لازم را برای توقیف خودرو، دستگیری متهمان و کشف مواد مخدر آغاز کردند.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و در نتیجه حضور فعال و مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و کلانتری‌های شهر برازجان و دیگر واحد‌های انتظامی، سرنشینان خودرو با هدف فرار از دست ماموران وارد منزلی در شهر برازجان شده و پس از آن که عرصه را برخود تنگ دیدند از آن منزل متواری شدند.

فرمانده انتظامی دشتستان ادامه داد: با ورود ماموران انتظامی به منزل مذکور و با احتمال پنهان کردن مواد مخدر توسط متهمان در آنجا، از منزل بازرسی که ۲۹ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و صاحب منزل دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی