ندای استان:دبیرکل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از تلاش‌های امدادگران جمعیت هلال احمر استان بوشهر در خدمات رسانی به سیل‌زدگان از فعالیت ستاد مقابله با کرونا قدردانی کرد.

به گزارش ندای استان، محمودرضا پیروی ظهر امروز در بررسی مناطق سیل زده شهرستان کنگان بر روند امداد رسانی و کمک به سیل‌زدگان  تاکید کرد و اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در رسیدگی به حادثه دیدگان در طول شبانه‌روز آماده‌باش است و امدادگران در بخش‌های مختلف امداد رسانی می‌کنند.

وی در بازدید از ایستگاه‌‌های تب‌سنجی کنگان افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد امدادی که در همه بحران‌ها حاضر است  و در شیوع ویروس کرونا هم در حال خدمت رسانی است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از تلاش‌های امدادگران جمعیت هلال احمر  استان بوشهر در خدمات رسانی به سیل‌زدگان از فعالیت ستاد مقابله با کرونا قدردانی کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر هم با اشاره به وقوع سیل در شهرستان کنگان اظهار داشت: در پی  طغیان رودخانه‌های فصلی و بروز سیل در شهرستان کنگان تیم‌های امدادی با تجهیزات کامل در محل‌های حادثه حضور یافتند و خدمات رسانی کردند.

غلامرضا حاجیانی افزود: در سیل شهرستان کنگان به ۵۲  خانوار آسیب دیده و امدادگران هلال احمر به ۲۰۵ نفر  خدمات رسانی کردند که ضمن تخلیه آب از منزل افراد یاد شده به محل‌های امن  انتقال و اسکان یافتند.

وی بیان کرد:پس از اقدامات اولیه با توجه به نیاز و ضرورت اقلام امدادی ارائه شد و  امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان کنگان در روستاهای نخل غانم، برکه جوپان و قلعه میان خدمات امدادی و اولیه در مقابله با سیل را انجام دادند.

وی افزود: یک خانواده روستایی که راه دسترسی به آنان مسدود شده بود با بالگرد هلال احمر و منطقه ویژه پارس جنوبی به محل امن اسکان داده شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۷

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی