ندای استان:دادستان عسلویه با بیان اینکه در راستای سلامت و امنیت مردم با هیچ کسی مماشات نخواهد شد گفت: ماسک‌های کشف شده جهت تقسیم بین مردم با قیمت مصوب تحویل اداره صنعت، معدن و تجارت عسلویه شده است.

به گزارش ندای استان،محمد خدری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان عسلویه با اشاره به احتکار و گرانفروشی اقلام بهداشتی در این ایام اظهار داشت: در روزهای گذشته دو مورد ماسک احتکار شده و قاچاق کشف شده است و برای متخلفان پرونده تشکیل شده که به جهت رسیدگی به تعزیرات ارسال شده است.

دادستان عسلویه با بیان اینکه در راستای سلامت و امنیت مردم با هیچ کسی مماشات نخواهد شد گفت: ماسک‌های کشف شده جهت تقسیم بین مردم با قیمت مصوب تحویل اداره صنعت، معدن و تجارت عسلویه شده است که این اقلام بین مردم شهرستان توزیع شده است.

خدری افزود: دادستانی با تمام ادارات و نهادها جهت عبور از این مشکل همکاری داشته و خواهد داشت و توصیه می‌کنم به دستگاه‌های متولی و نظارتی که نظارت مستمر بر عرضه کنندگان داشته باشند و در صورت برخورد با موارد تخلف و جرم سریعا اطلاع رسانی کرده تا به قید فوریت اقدامات لازم به عمل آید.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۹:۴۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی