ندای استان:رئیس پلیس شهرستان دیلم با اشاره به دستگیری سارقان مسلح گفت: ماموران پاسگاه انتظامی عامری شهرستان دیلم حین گشت زنی ۴ سارق از اعضای باند سرقت مسلحانه در خودروهای عبوری شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش ندای استان،سرهنگ رضا اسماعیلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دیلم با اشاره به برقراری امنیت پایدار در دیلم اظهار داشت: همکاری مردم در برقراری امنیت پایدار در دیلم و مرزهای ساحلی ستودنی است.

وی با بیان اینکه تلاش ماموران انتظامی در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان دیلم برای استمرار امنیت ادامه دارد بیان کرد: شهرستان دیلم از جهات گوناگون دارای ظرفیت‌های مهمی است که برقراری امنیت بر توسعه و پیشرفت این شهرستان افزوده است.

رئیس پلیس دیلم از متلاشی شدن باند سرقت مسلحانه در بندر دیلم خبر داد و گفت: ماموران پاسگاه انتظامی عامری شهرستان دیلم حین گشت زنی در مسیرهای خاکی اطراف روستای عامری به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک شده و برای بررسی بیشتر از این خودرو اعلام ایست و توقف می‌شود .

سرهنگ اسماعیلی با اشاره به اینکه راننده خودرو یاد شده به دستور ایست ماموران توجه نکرد و به راه خود ادامه داد گفت: خودروی پلیس با تعقیب متهمان عرصه را بر آنها تنگ کرد و سرنشینان خودرو با وجود مسلح بودن خودرو را رها کردند و به سمت روستا متواری شدند.

وی از دستگیری  یکی از متهمان خبر داد و بیان کرد: ماموران انتظامی یکی از متهمان را دستگیر  کردند و در بازرسی از خودرو یک قبضه سلاح شکاری کشف شد.

رئیس پلیس دیلم با بیان اینکه طی استعلام از سامانه پلیس آگاهی مشخص شد، این خودرو دارای سرقت مسلحانه از شهرستان امیدیه  است افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی دیلم با اقدامات فنی و اطلاعاتی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر ۳ متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم با اشاره به اینکه در تحقیقات اولیه متهمان با اعتراف به اینکه به صورت باندی اقدام به سرقت مسلحانه از خودروهای حامل محموله می‌کردند، تصریح کرد: در این رابطه هر ۴ متهم به همراه خودروی سرقتی و یک قبضه سلاح مکشوفه و مقادیری فشنگ برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی دیلم قرار گرفتند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی