ندای استان:مسؤول ورزش و جوانان آب‌پخش از احیاء تنها ورزشگاه بخش آب‌پخش پس از ۶ سال، خبر داد.

به گزارش ندای استان،عبدالعزیز محمدحسین‌پور در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرستان دشتستان از احیاء تنها ورزشگاه شهر آب‌پخش خبر داد و اظهار داشت: پس از درخواست مکرر ورزشکاران مبنی بر احیاء تنها چمن طبیعی ورزشگاه شهدا، بخشدار آب‌پخش قول مساعد مبنی بر پیگیری تا حصول نتیجه را به ورزشکاران داد و امروز شاهد آب‌رسانی که مهم‌ترین اصل برای احیاء چمن بود، انجام‌شده است.

مسؤول ورزش و جوانان آب‌پخش افزود: لوله‌گذاری از کانال آبیاری تا چمن ورزشگاه به طول حدودی یک کیلومتر که تمامی لوله‌های موردنیاز انجام‌شده است و امیدواریم هر چه زودتر پس از آبیاری، اعتبار وعده داده‌شده استانداری جهت احیاء چمن اختصاص یابد.

محمدحسین‌پور خاطرنشان کرد: بخش آب‌پخش دارای هشت تیم فوتبال فعال در رده‌های سنی مختلف و ۴ مدرسه فوتبال است که برای برگزاری مسابقات به میزبانی آب‌پخش با مشکل جدی روبرو هستند و این باشگاه‌ها مجبورند بازی‌هایی که میزبان هستند، در بخش‌های مجاور یا مرکز شهرستان به میدان بروند که این روند زیبنده بخش آب‌پخش که بالغ‌بر ۲۳ هزار نفر جمعیت و ۱۵۰۰ ورزشکار دارد، نیست.

مسؤول ورزش و جوانان آب‌پخش ضمن تقدیر از خیرین، بخشدار آب‌پخش و مسؤولان شهرستانی و استانداری، تصریح کرد: امیدواریم که با قول‌های مسؤولان، ورزشگاهی که ۶ سال است به دلیل بی‌آبی راکد مانده، احیاء شود و هدیه‌ای برای جوانان و ورزشکاران بخش آب‌پخش باشد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی