ندای استان:برنامه‌های شهرداری برازجان برای فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم با هدف توزیع عادلانه فرصت‌های تبلیغات محیطی و حفظ سیمای شهری اعلام شد.

به گزارش ندای استان، روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی برازجان اعلام کرد: شهرداری این شهر برای فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با هدف توزیع عادلانه فرصت‌های تبلیغات محیطی، جلوگیری از نازیبایی‌های بصری و حفظ سیمای شهری برنامه ریزی کرده است.

بر این اساس، نامزد‌های انتخاباتی فقط در محل‌هایی که طبق قانون به عنوان ستاد تبلیغاتی خود معرفی کرده‌اند مجاز به نصب بنر هستند (به شکلی که موجب سد معبر نشود) و در صورت نصب داربست در مکانی غیر از ستاد تبلیغاتی، اقلام تبلیغاتی جمع آوری و تا پایان انتخابات ضبط خواهد شد.

همچنین ۱۲ نقطه از شهر برازجان برای انجام تبلیغات محیطی در نظر گرفته شده است و نامزدها فقط مجاز به نصب تبلیغات خود بر روی صفحات  در نظر گرفته شده در این نقاط  هستند. در صورت نصب بنر‌های تبلیغاتی در دیگر نقاط شهر، نیروهای اجرائیات شهرداری برازجان اقلام تبلیغاتی را مطابق قانون جمع می‌کنند.

نقاط آماده سازی شده  برای انجام تبلیغات محیطی نامزدهای انتخابات مجلس در برازجان به شرح زیر است:
۱- دیوار پژوهش سرای متقین
۲- دیوار شورای حل اختلاف
۳- دیوار اداره مخابرات
۴- دیوار هلال احمر
۵- دیوار شبکه بهداشت و درمان
۶- پیاده رو حد شمال میدان امام خمینی (ره)
۷- دیوار هنرستان کاردانش هنر، خیابان شهید چمران (بیمارستان)
۸- دیوار بیمارستان ۱۷ شهریور
۹- دیوار هنرستان علامه طباطبایی، بلوار معلم (شهرک)
۱۰- دیوار ورزشگاه امام علی (ع)، بلوار آزادی (فرهنگیان)
۱۱- دیوار دبستان شاهد شهید فهمیده، بلوار طالقانی (سازمانی)
۱۲- دیوار مدرسه دخترانه حضرت زینب (س)، خیابان خضر

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی