ندای استان:در آیینی به مناسبت دهه فجر ساختمان دفتر صدا‌وسیما در جزیزه خارگ افتتاح و نماینده این سازمان در خارگ معارفه شد.

به گزارش ندای استان به نقل از فارس، محمدباقر رزمجویین در آئین معارفه نماینده صداوسیما و افتتاح ساختمان نمایندگی صداوسیما در این جزیره، اظهار داشت: جزیره خارگ به‌عنوان یکی از مراکز مهم و راهبردی  ایران اسلامی به‌ شمار می‌رود.

معاون اطلاعات و اخبار صداوسیمای مرکز بوشهر افزود: حضور منابع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی و آثار تاریخی و باستانی در این جزیره و همچنین انعکاس در لحظه اخبار باعث شد بعد از قریب ۴۱ سال نمایندگی خبر صداوسیما در جزیره خارگ مستقر شود.

وی تصریح کرد: با هم‌دلی و هم‌افزایی که در جزیره خارگ وجود دارد، مطمئنا شاهد ارتقا خدمات، کیفی و کمی صداوسیما در جزیره خارگ خواهیم بود.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر نیز  با بیان اینکه جزیره خارگ دارای جایگاه  مهم راهبردی در اقتصاد  ایران اسلامی است،گفت: انتشار اخبار و عملکرد اقدامات صورت گرفته در بخش ویژه خارگ باید به‌صورت مستمر در رسانه ملی انتشار یابد، مردم از خدمات صورت گرفته توسط دولت باید اطلاع داشته باشند، خارگ جزیره هم‌دلی و هم افزایی در ایران اسلامی باشد.

مهرداد ستوده افزود: ایجاد هم‌دلی و هم‌گرایی، از مهم‌ترین دستاوردهای صداوسیما بوده و با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های علمی-تخصصی موجود در استان بوشهر در نهایت شاهد توسعه همه‌جانبه در استان خواهیم بود.

بخشدار ویژه خارگ نیز بیان داشت: ساختمان صداوسیما در جزیره خارگ با همت و همکاری شهرداری و شورای شهر خارگ امروز با حضور معاون صداوسیما، معاون عمرانی استاندار بوشهر، فرماندار بوشهر و مدیران ارشد استانی و بخش افتتاح شد.

محمود رضایی با اشاره به معرفی حامد عرب‌زاده به‌عنوان  نماینده صداوسیما در جزیره خارگ، افزود: مطمئنا هدف از راه‌اندازی این نمایندگی ایجاد هم‌دلی، هم‌گرایی و در نهایت هم‌افزایی در سطح بخش ویژه خارگ جهت انتشار اخبار و علملکرد سایر دستگاه‌ها است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۹:۱۱

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی