ندای استان:کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر متفق القول با ایجاد کمپینی قصد دارند ۱۲۰ هزار آرایی که در شورا کسب کرده اند را به صندوق یک کاندیدای اصلح در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم بریزند.

به گزارش ندای استان، شب گذشته  کمپین انتخاباتی تعداد ۲۷ نفر از کاندیداهایی که در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر شرکت کرده ولی وارد شورای شهر نشده بودند، برگزار شد؛ بر این اساس طی نشستی مقرر شد با اجماع صورت گرفته و پس از بررسی کاندیداها بصورت مشترک از یک کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم حمایت نمایند.

از همین رو طبق آراء اخذ شده از کل کاندیداهای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم آقایان غلامعلی میگلی نژاد، حسین حیدری، عبدالکریم جمیری، افراز بهزاد زاده، غلامرضا هوایی و علی افراشته برای برگزاری نشست پرسش و پاسخی در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه این هفته در بوشهر برگزار می شود، دعوت به عمل آورده می شود و سپس اعضای این جمع به اتفاق آراء نظر نهایی خود را در خصوص انتخاب گزینه اصلح و همچنین جذب آراء مردمی به نفع کاندیدای انتخابی انجام دهند.

چغادک نیوز نوشت،این کاندیداها که معتقد هستند ۱۲۰ هزار رای را در بوشهر می توانند جذب کنند و به صندوق یکی از کاندیداها بریزند، با هماهنگی محسن گناوه ای یکی از چهر های سیاسی و فرهنگی استان که ۸ هزار رای اولی را ساماندهی و در انتظار نگه داشته است در حال فعالیت می باشند و قرار است حدود ۲۵ کاندیداهای دیگر شورای اسلامی شهر بوشهر نیز به این کمپین بپیوندند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی