ندای استان:نمایشگاه آثار هنرجویان هنرستان‌های دخترانه گروهی آثار تجسمی هنرستان‌های دخترانه بوشهر در مدرسه تاریخی سعادت گشایش یافت.

به گزارش ندای استان،مدیر هنرستان هنر‌های زیبای دخترانه فاطمیه بوشهر گفت: ۱۲۵ اثر از پنج هنرستان دخترانه رازی، محدثه، نورالهدی، ریحانه و فاطمیه شهر بوشهر در نمایشگاه آثار هنرجویان هنرستان‌های دخترانه  به تماشا گذاشته شده است.

مریم بوریایی افزود: گرافیک، طراحی آرم، صفحه آرایی، خط در گرافیک، تصویرگری و طراحی از جمله موضوع‌های آثار ارائه شده از هنرجویان در این نمایشگاه است.

او ادامه داد: این نمایشگاه با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و معاونت آموزش متوسطه شهرستان بوشهر به مدت دو روز برپا خواهد بود.

مدیر هنرستان هنر‌های زیبای دخترانه فاطمیه بوشهر بیان کرد: از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به توانمندسازی هنرجویان برای ورود به عرصه کسب و کار، ایجاد انگیزه بین هنرجویان برای ایجاد رقابت سالم در حوزه هنر، بالا بردن سطح کیفی آثار هنرجویان، و تبادل اطلاعات و تجربه‌ها بین هنرجویان هنرستان‌های بوشهر اشاره کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی