ندای استان:امروز نیز همچون گذشته و قوی‌تر از گذشته پاسدار همه‌ی ارزش‌های ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود که حاصل خون همرزمان شهیدم می‌باشد.

به گزارش ندای استان، غلامحسین حیات داودی پدر شهید دکتر حدیث حیات داودی از قربانیان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

« بقاء مختص ذات بی همتای اوست

اینک که دست تقدیر بر آن شده تا با غم فراق جانسوز حدیث عزیزم مرا بیازماید، به مصداق حدیث شریف الصبر مفتاح الفرج اینبار نیز به ذات اقدس الهی متوسل می‌شوم و طلب استمداد می‌نمایم از ذات لایزالش ،آنگونه که در روزهای سخت جهاد و نبرد و خون، پیکر همرزمان شهیدم را در شلمچه و مجنون و فاودر آغوش می‌گرفتم، یاری می‌طلبم از دعای خیر مادران همرزم شهیدم و با تمام وجود می‌گویم: خدایا راضی‌ام به رضای تو.

خدایا تو خوب میدانی که در سخت‌ترین روزهای این انقلاب، در کنار مردمم، رهبرم و مدافعان میهنم بوده‌ام. امروز نیز همچون گذشته و قوی‌تر از گذشته پاسدار همه‌ی ارزش‌های ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود که حاصل خون همرزمان شهیدم می‌باشد.

با نهات وجود می‌گویم آنچه گفتم دیدگاه و تفکر و اندیشه من است و خواهد بود.

غلامحسین حیات داودی پدر شهید دکتر حدیث حیات داودی
استان بوشهر
شهر آبپخش
روستای بویری»

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی