در هفته چهاردهم:

ندای استان:دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش ندای استان، در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران عصر امروز تیم شاهین شهرداری بوشهر میزبان تیم صنعت نفت آبادان در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر بود.

تیم شاهین شهرداری بوشهردر  بازی‌های گذشته که ناکامی‌های بسیاری در کارنامه  خود در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دارد با تغییر سرمربی تاکتیک‌های خود را مورد توجه قرار داد ولی این مهم هم هنوز نتوانسته مشکلات این تیم را در این رقابت‌ها بهبود ببخشد.

شاهین بوشهر در دیدار امروز با صنعت نفت آبادان که برای پیروزی و کسب سه امتیاز برنامه‌ریزی کرده بود بارها تا دروازه حریف پیش رفت ولی مهاجهان شاهین نتوانستند دروازه حریف  را باز کند  و نیمه نخست تیم صنعت آبادان در دقایق پایانی این نیمه به یک پنالتی دست یافت و توانست گل نخست خود را توسط عیسی آل‌کثیربه ثمر برساند.

در نیمه دوم دوتیم حملات تند و تیزی بر روی دروازه‌ها تدارک دیدند که در دقیقه ۸۲ بازی داور نقطه پنالتی بر روی دروازه تیم صنعت نفت آبادان نشان داد و حسین مالکی توانست از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای تیم شاهین بوشهر به ثمر برساند.

دو تیم پس از گل شاهین بوشهر حملاتی بر روی دروازه‌ها  داشتند ولی ثمری نداشت تا این بار هم شاهین با تساوی همچنان در قعر جدول لیگ برتر بماند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۵۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی