ندای استان:رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری فرد کلاهبردار حرفه ای که با شیوه رمالی و فالگیری اقدام به کلاهبرداری در سطح شهر بوشهر می کرد خبر داد.

به گزارش ندای استان،سرهنگ سهرابی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: کارآگاهان دایره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان با رصد اطلاعاتی از فعالیت فردی کلاهبرداری با روش رمالی و فالگیری از شهروندان اطلاع پیدا کردند .

وی بیان داشت: با روش های فنی و زیر نظر گرفتن این فرد و جمع آوری مستندات، فرد کلاهبردار دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

سرهنگ سهرابی اظهار داشت: تا این لحظه پنج نفر از افرادی که این فرد شیاد از آنها کلاهبرداری کرده بود شناسایی شده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان بیان داشت: ارزش کلاهبرداری انجام شده توسط متهم بالغ بر ۸۷۰ میلیون ریال بوده است و تحقیقات در این راستا همچنان ادامه دارد.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست با توجه به سوء استفاده برخی از افراد با شیوه و شگرد های متقلبانه و ارتکاب جرایم کلاهبرداری ، لذا ضمن انجام مراقبت های لازم ، بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی