ندای استان:در پایان نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر نفرات برتر این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش ندای استان به نقل از ایسنا، مرحله نهایی نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر امروز با حضور ۲۴ ورزشکار  آقا و خانم و به میزبانی بوشهر برگزار شد که در پایان ۸ نفر در بخش آقایان و ۸ نفر هم در بخش بانوان به عنوان تیم منتخب استان بوشهر معرفی شدند.

دبیر هیات کراسفیت استان بوشهر در حاشیه این رقابت ها گفت: نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر پس از ۳ هفته به روز پایانی رسید و در پایان این رقابت ها نفرات برتر در دو بخش آقایان و بانوان معرفی شدند.

حسین بکا بیان کرد: در دور نهایی این رقابت ها که در محل کمپ هیات قایقرانی بوشهر برگزار شد ورزشکاران در سه زمان مختلف با هم رقابت کردند و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.

وی تصریح کرد: در بخش آقایان پس از رقابت نزدیک بین ۱۲ ورزشکار، به ترتیب علی رفیعی پور از جم، میلاد دانشگر از برازجان، علی رضا مرکباتی از جم، حجت بکا از بوشهر، جواد مهرگان، امیرخسرو مقدم، مصیب گرگین پور و عباس مشتاقی به عنوان نفرات اول تا هشتم معرفی شدند.

دبیر هیات کراسفیت استان بوشهر افزود: در بخش بانوان هم به ترتیب خانمها سهیلا نصاری، مریم حیدری، نیره دلشاد، فرشته زارعی، شیوا فانی ملکی، اعظم تباشیر، صدیقه علی نژاد، و سمیره حسن پور به عنوان نفرات اول تا هشتم معرفی شدند.

وی یادآور شد: نفرات برتر در بخش آقایان و بانوان به عنوان تیم منتخب استان بوشهر در رقابت های کشوری اسفندماه امسال در تهران شرکت خواهند کرد.

بکا افزود: داوری این دوره از رقابت ها در بخش آقایان بر عهده علی راهنورد و محسن بهرام زاده و در بخش بانوان نیز بر عهده حوریه دانش روان بود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی