ندای استان:رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر از اجرایی شدن دستورالعمل صدورجواز و پروانه بهره برداری استخراج رمز ارز طبق ضوابط مربوطه در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش ندای استان، سید حسین حسینی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق ابلاغ وزارت صنعت، معدن وتجارت ، متقاضیان می‌توانند طبق ضوابط مربوطه این دستورالعمل جهت گرفتن مجوز استخراج رمز ارز از طریق سامانه بهین‌یاب اقدام نمایند.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به  تعیین و ملاک صنعتی شدن رمز ارزها افزود:  پس از بررسی و هم فکری و مشورت با فعالان این بخش، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های مختلف، صدور جواز تأسیس و بهره‌برداری، برای متقاضیانی که جمع توان برق مصرفی تجهیزات استخراج رمز ارز آنها بیش از ۲۵۰ کیلووات(ولت ـ آمپر) باشد، امکان‌پذیر است.

وی عنوان کرد: امکان استقرار واحد استخراج‌کننده رمز ارز دارای کاربری صنعتی و مشمول ضوابط استقرار واحدهای صنعتی بوده و صرفاً در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مصوب و یا مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و نیروگاه‌ها امکان‌پذیر می‌باشد.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تشریح کرد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی، صدور و یا اصلاح جواز تأسیس و پروانه بهره‌برداری، برای استخراج رمز ارز در محل واحدهای تولیدی فعال صنعتی و معدنی موجود ممنوع است.
حسینی تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر از جزئیات ضوابط  صدور مجوز استخراج رمز ارز به پرتال این سازمان به نشانی https://bsh.mimt.gov.ir رجوع کنند و یا به کارشناسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مراجعه نمایند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۹:۰۱

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی