ندای استان:سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با بیان اینکه ثبت نام داوطلبین از دوره دهم فراتر رفت، عنوان کرد: روز ششم جمعا ۲۹ داوطلب در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام نمودند.

به گزارش ندای استان از ایسنا، خسرو دهقانی با اشاره به آمار ثبت نام کننده های نهایی تا پایان روز ششم گفت: در پایان روز ششم تعداد کل ثبت نام نهایی داوطلبان به ۱۳۱ نفر رسید که ۲۱ نفر از جمع دوره قبل بیشتر است و از این تعداد ۹ داوطلب زن  و ۱۲۲ داوطلب مرد می باشند.

وی جمع نهایی ثبت نام در حوزه های انتخابیه در پایان روز ششم را اینگونه تشریح کرد: از مجموع ۲۹ نفر ثبت نام روز ششم در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۱۰ نفر؛ در حوزه دشتستان ۵ نفر؛ در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۷ نفر؛ و در حوزه دشتی و تنگستان ۷ نفر نام نویسی کرده اند.

این مسئول جمع ثبت نام نهایی داوطلبان تا پایان روز ششم اینگونه تشریح کرد:
*حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۴۴ نفر
*حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۳۱ نفر
*حوزه دشتی و تنگستان ۲۸ نفر
*حوزه دشتستان ۲۸ نفر

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر بیان کرد: از این تعداد ۸ نفر دارای سابقه نمایندگی، سه نماینده کنونی، و ۲۸ نفر دارای سابقه داوطلبی می باشند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۱:۱۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی