هفته سیزدهم لیگ برتر:

ندای استان:شاهین شهرداری بوشهر خارج از خانه برابر تراکتورسازی تبریز به تساوی رسید.

به گزارش ندای استان، تیم مدعی تراکتورسازی در خانه و با حمایت هوادارانش از همان ابتدای بازی سعی داشت دروازه شاهین را باز کند اما مقاومت جانانه بازیکنان میشو در طول نود دقیقه نشان داد که تیم بوشهری دیگر از پیش بازنده نیست.در نیمه اول تراکتور بیشتر روی حرکات میمبلا و شجاعی سعی داشت از عمق خط دفاعی شاهین نفوذ کند که نوروزی و غلامعلی تبار در یک روز پر فروغ اجازه هنر نمایی به ستاره های گرانقیمت تراکتور ندادند.

نیمه دوم را باید نیمه هنرنمایی گلر خارجی شاهین دانست و البته ضدحملاتی که اگر دقت بیشتری نزد عوامل هجومی شاهین ایجاد می شد حتی امکان برد در تبریز هم برای شاهین وجود داشت.

هر چه از زمان بازی در نیمه دوم گذشت ،تراکتور حمله کرد و البته تعویض های دنیزلی بزرک که دوندگی بی امان بازیکنان شاهین و درخشش خط دفاعی و گلر اجازه گلزنی به تیم مدعی تبریزی نداد.این تساوی خارج از خانه برای شاهین شهرداری را پنج امتیازی کرد تا برای ادامه لیگ امیدهای باقی بماند.

نکته جالب درباره شاهین این است که شاگردان میشو کرستیچویچ در سه هفته اخیر شکست ناپذیر بوده اند و برابر تراکتور هم با انگیزه ظاهر شدند.

با این نتیجه شاهین با ۵ امتیاز در انتهای جدول باقی ماند و تراکتور با ۱۸ امتیاز به رده هفتم رسید.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۳۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی