ایثاری ماندگار:

ندای استان:باقری گفت:این مورد چهارمین مورد اهدا عضو از ابتدای امسال تا کنون است.

به گزارش ندای استان،مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،گفت: عصمت جوکار مادر ۶۸ ساله بوشهری که سراسر وجودش مهربانی بود با رفتنش هم مادری کرد و اعضایش نجات بخش جان سه بیمار شد.

علیرضا باقری افزود: با رضایت خانواده این بیمار مرگ مغزی، سحرگاه امروز کبد و کلیه‌های وی اهدا و برای پیوند به بیماران به شیراز فرستاده شد.

وی ادامه داد: این بیمار مرگ مغزی با همت نیروهای درمانی بیمارستان حضرت قائم (عج) سپاه شناسایی و برای برداشت عضو به واحد پیوند دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد.

مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: این مورد چهارمین مورد اهدا عضو از ابتدای امسال تا کنون است.

پارسال هشت مورد اهدا عضو در استان بوشهر ثبت شد.

یک بیمار مرگ مغزی می‌تواند جان یک تا هشت بیمار را نجات دهد و پس آغاز مرگ مغزی خانواده بیمار ۱۴ روز فرصت دارند تا موهبت ایثار و اهدای عضو را نصیب عزیز خود کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی