توسط دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت:

ندای استان:دو مرکز فاقد مجوز که در زمینه پوست و زیبایی در شهر بوشهر فعالیت داشتند توسط معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی، مراجع قضایی و نیروی انتظامی پلمپ شد.

به گزارش ندای استان،سرپرست اداره نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان با اعلام این خبر گفت: این مراکز فاقد مجوز بوده و بر اساس قوانین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تمامی مراکزی که با سلامت مردم سروکار دارند بایستی مجوزهای لازم از جمله موافقت اصولی و پروانه بهره‌برداری را اخذ کنند.
دکتر محمد ازمل افزود: تنها متخصصین پوست و مو می‌توانند در این حوزه‌ها مداخله درمانی داشته باشند، اما متأسفانه شاهد هستیم افرادی با کمترین سطح دانش در این حوزه‌ها ورود کرده و بعضاً آسیب‌های جبران‌ناپذیری به سلامت افراد وارد می‌شود.
وی تأکید کرد: مردم تنها از طریق مراکز دارای مجوز اقدام به دریافت خدمات مورد نیاز خود کرده و از  مراجعه به  این افراد جداً خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق مراجعه حضوری به اداره نظارت معاونت درمان دانشگاه یا در سامانه ۱۹۰ ثبت کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی