ندای استان:معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: نماز جماعت به صورت مستمر در ۸۰۰ مدرسه استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش ندای استان به نقل از مهر، سیروس فتحی صبح دوشنبه در همایش طلایه داران تربیت آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: حضور بیش از ۸۵۰ معاون مربی تربیتی، ۱۵۰ مشاور و همکاری ۳۲۰ مشاور مذهبی در مدارس فرصت خوبی برای فعالیت‌های تربیتی است.

وی اضافه کرد: سیل مهربانی را در سطح استان بوشهر برای کمک به سیل زدگان شاهد هستیم و جشن کمک به سیل زدگان روز چهارشنبه برگزار می‌شود و شاهد ادامه کمک‌ها خواهیم بود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از تقویت و ترویج فرهنگ اقامه نماز در مدارس خبر داد و خاطرنشان کرد: توسعه فعالیت‌های دانش‌آموزی و ایجاد فضای امید و نشاط و فضای جذاب و شاداب در مدارس در دستور کار است.

وی بیان کرد: با حضور بیش از ۷۰ هزار دانش‌آموز استان بوشهر مسابقات عترت و نماز در استان بوشهر برگزار شد و توانستیم حضور پررنگ دانش‌آموزان را در سطح استان و کشور داشته باشیم و دانش‌آموزان استان در سطح کشور سه عنوان برتر را کسب کردند.

فتحی با اشاره به همکاری با ۲۱ مرکز دارالقرآن در سطح استان بوشهر اضافه کرد: نماز جماعت به صورت مستمر در بیش از ۸۰۰ مدرسه استان برگزار می‌شود و در دیگر مراکز نیز به صورت مقطعی این فریضه الهی اقامه می‌شود.

وی بیان کرد: در آبان‌ماه سال ۹۸ برای نخستین بار شاهد برگزاری یادواره ۴۷۱ شهید دانش‌آموزی استان بوشهر خواهیم بود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی