ندای استان: فرمانده انتظامی استان بوشهر از افزایش کشفیات کالای قاچاق در سطح استان خبر داد و گفت: محورهای مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است.

به گزارش ندای استان به نقل از مهر، سردار خلیل واعظی ظهر یکشنبه در نشست کمیسیون مبارزه با کالای قاچاق استان بوشهر اظهار داشت: در راستای قابله با قاچاق تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است و شاهد کشفیات بالایی هستیم.

وی ادامه داد: مقابله جدی با قاچاق را در دستور کار داریم و در سال جاری نیز این مهم با جدیت ادامه یافته است به گونه‌ای که در زمینه کشفیات سوخت قاچاق شاهد افزایش ۲۳۱ درصدی هستیم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر میزان افزایش کشفیات پرونده‌های یک میلیارد ریالی قاچاق در سال جاری را ۷۰۰ درصد عنوان کرد و افزود: در ۲۵ روز نخست سال شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی پرونده‌های قاچاق بالای پنج میلیارد ریالی در استان هستیم.

افزایش ۱۴۵ درصدی کشف قاچاق

وی با اشاره به اینکه محورهای مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است، خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از ۷۵۵ میلیارد تومان کالای قاچاق با تلاش نیروی انتظامی کشف شد که افزایش ۱۴۵ درصدی را نشان می‌دهد.

واعظی با اشاره به افزایش ۲۳۱ درصدی کشفیات سوخت قاچاق در سال قبل خبر داد و افزود: کشفیات پرونده‌های بالای پنج میلیارد ریال ۱۵ درصد و انهدام باندهای مجرمانه ۴۸ درصد افزایش داشته است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی