ندای استان:فرمانده انتظامی دیلم استان بوشهر گفت: ماموران پلیس آگاهی سه دستگاه کامیون حامل دام زنده که بصورت غیرقانونی و قاچاق در حال انتقال به یکی از استان های همجوار بود را در ایستگاه بازرسی شهید موسوی این شهرستان شناسایی و توقیف کردند.

به گزارش ندای استان،سرهنگ رضا اسماعیلی روز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ارزش ریالی این محموله پنج میلیارد ریال و شامل ۸۰ راس گاو گوشتی بود که پس از هماهنگی با مقام قضایی در خروجی این شهر توقیف شد.

وی اظهار داشت: دراین ارتباط سه نفر دستگیر و کامیون های حامل دام توقیف و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی دیلم گفت: باتوجه به اینکه شهرستان بخاطر هم مرز بودن با کشورهای همسایه خلیج فارس و همسایگی استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد از نقاط حساس و مهم به شمار می آید، نیروی انتظامی همه توان و تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت و مبارزه با هرگونه اقدامی که به اقتصاد کشور لطمه بزند بکار می برد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی