ندای استان:مدیر جهاد کشاورزی گناوه گفت: با دستور و حکم دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان ۹ مورد ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب شد.

به گزارش ندای استان، امان الله حیدری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: فرصت طلبان که در زمین های کشاورزی در روستاهای گشویی، محمدصالحی و حومه گناوه به صورت غیرمجاز اقدام به دیوارکشی و ساخت و ساز کرده بودند شناسایی و به استناد تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری با حضور نماینده دادستان و دیگر دستگاههای مرتبط حکم تخریب اجرایی شد.
وی اظهارداشت: در این ارتباط حدود ۴۰ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی منطقه از دست متصرفان خارج و آزاد شد.
مدیر جهادکشاورزی گناوه گفت: به استناد قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی از صاحبان و مالکان درخواست می شود قبل از هرگونه ساخت و ساز و یا تغییر کاربری باید به این مدیریت مراجعه و از کمیسیون تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری مجوز اخذ کنند در غیر این صورت عمل آنها خلاف و با آنان ازطریق مراجع قضایی برخورد قانونی می شود.
وی افزود: گشت ویژه حفظ کاربری اراضی کشاورزی مدیریت جهاد در طول سال فعال بوده و بمحض مشاهده هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز ضمن تشکیل پرونده، متخلف به محاکم قضایی معرفی می شود.
مدیر جهاد کشاورزی گناوه یادآورشد: در این ارتباط سامانه ۱۳۱ آماده دریافت هرگونه گزارش مردمی بویژه در تعطیلات نوروز است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی