ندای استان:مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: بیش از ۸ میلیارد تومان در قالب کمک‌های نقدی و کالایی خیران بوشهری به جشن نیکوکاری کمک کردند که تا قبل از آغاز سال جدید به نیازمندان پرداخت می‌شود.

به گزارش ندای استان به نقل از تسنیم احمد لطفی، عصر امروز در نشست بررسی مشارکت مردم در جشن نیکوکاری با اشاره به برگزاری آیین ملی جشن نیکوکاری در آستانه عید نوروز در یک‌هزار نقطه استان  بوشهر اظهار داشت: این جشن، امسال با شعار عیدی برای همه در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ در مدارس، مساجد، مراکز نیکوکاری و مصلی‌های سراسر استان برگزار شد.

وی، با قدردانی از مشارکت همه جانبه مردم در جشن احسان و نیکوکاری خاطرنشان کرد: ۱۲ هزار فرزند یتیم و غیریتیم یک هدیه نوروزی از حامیان طرح ایتام و مردم نیکوکار دریافت می‌کنند که مبلغ آن را بر اساس ۳۰۰ هزار تومان به ازاء هر نفر است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از کمک ۸ میلیارد تومانی خیران بوشهری در جشن نیکواری خبر داد و بیان کرد:  تاکنون بر اساس آمار اولیه مردم نوع دوست و خیر استان بوشهر در جشن نیکوکاری بیش از ۸ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال با همکاری آموزش و پرورش، صدا و سیما، بسیج و از همه مهم‌تر همکاری و کمک مردم سخاوتمند استان برگزار شد گفت: هدف از اینکار کمک به تأمین مایحتاج شب عید دانش آموزان و خانواده‌های نیازمند بوده است.

لطفی با بیان اینکه کمک‌های مردم نوع‌دوست و سخاوتمند استان بوشهر در جشن نیکوکاری امسال از رشد ۴۵ درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار بوده است، خاطر نشان کرد: در جشن نیکوکاری سال قبل ، مردم نیکوکار استان، ۵٫۵ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر تاکید کرد: تمامی کمک‌های مردمی اهدا شده در جشن نیکوکاری پیش از آغاز سال جدید با اولویت و بر اساس نیاز خانوارهای محروم و نیازمند در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

لطفی به تشریح روش‌های نوین پرداخت کمک‌های مردمی خیران و نیکوکاران به نیازمندان پرداخت و تصریح کرد: با توجه به ادامه فعالیت مراکز نیکوکاری، مردم خیّر و نیکوکار هم استانی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره گیری کد آنی پرداخت به شماره #۰۷۷*۱*۸۸۷۷*و یا به حساب ۰۱۰۵۷۵۳۹۸۲۰۰۹ بانک ملی شعبه بندر بوشهر واریز کنند و کمک‌های کالایی خود از جمله پوشاک، مواد غذایی و لوازم خانگی را به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی