ندای استان:معاون سپاه امام صادق (ع) استان بوشهربا بیان اینکه نهضت فرهنگی در راستای کمک به بازسازی عتبات عالیات در بسیج استان بوشهر نهادینه شده است گفت: در این راستا هر بسیجی استان بوشهر ۲۰ هزار تومان برای بازسازی حرم امامان معصوم(ع) پرداخت می‌کند.

به گزارش ندای استان به نقل از تسنیم، سرهنگ سهراب انبارکی ظهر امروز در آیین  اختتامیه جشنواره نشان محبت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام با تاکید بر توسعه فرهنگ حسینی در جامعه اظهار داشت: باعث افتخار است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با لباس سبز رنگ خود در مسیر  فرهنگ و آموزه امام حسین (ع) قرار گرفته است.

وی بازسازی عتبات عالیات را رزمایش فرهنگی دانست و تصریح کرد: از آغاز رزمایش فرهنگی بازسازی عتبات عالیات در استان بوشهر، با عزم جهادی سپاه استان بوشهر خدمات رسانی کرده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه محرومیت‌های همه ما در دوری از اهل بیت (ع) است گفت: طبق میثاق‌نامه سپاه و بسیج با  اعماق قلبی اعلام می‌شود که نوکر اهل بیت(ع) هستیم و در ارائه هرگونه خدمتی به این خاندان کوتاهی نمی‌شود.

سرهنگ انبارکی با تاکید براینکه به کوری چشم دشمنان حرم‌های اهل بیت (ع) ساخته و بازسازی می‌شود خاطر نشان کرد: نهضت  فرهنگی در راستای کمک به بازسازی عتبات عالیات در بسیج استان بوشهر نهادینه شده است  و در این راستا هر بسیجی استان بوشهر ۲۰ هزار تومان برای بازسازی حرم امامان معصوم(ع) پرداخت می‌کند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۱

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی