ندای استان:رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: ۶هزار میلیارد ریال از اعتبار مصوبات دور نخست سفر رئیس جمهوری به این استان محقق و پرداخت شده است.

به گزارش ندای استان، رضا عوض پور روزچهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: در دور نخست سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر در دیماه سال ۱۳۹۳ پروژه های زیر ساختی استان بوشهر مورد توجه قرار گرفت. 
وی اظهار داشت: تعدادی از پروژه ها از جمله استادیوم ١۵ هزار نفری شهید مهدوی بوشهر، دانشکده کشاورزی برازجان، کتابخانه تخصصی دانشگاه خلیج فارس با این اعتبارات تکمیل، و تعدادی از پروژه های باقی مانده از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند که اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آنها هم پیش بینی شده است.
عوض پور گفت: حضور رئیس جمهوری در استان بوشهر برکات و دستاوردهای زیادی به همراه دارد و در سفرهفته آینده نیز ده ها پروژه زیربنایی این استان مورد توجه قرار گرفته و اعتبار آنها تامین می شود.
براساس اعلام استاندار بوشهر حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری و هیات همراه روز ۲۶ اسفندماه جاری از طریق فرودگاه خلیج فارس عسلویه به استان بوشهر سفر می کند و ضمن دیدار با مردم این استان در بندر کنگان، طرح های نفتی را افتتاح و در نشست شورای اداری استان بوشهر حضور می یابد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی