ندای استان:مدیرکل دفترعملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر گفت: شهرستان دیلم در تعطیلات نوروز۹۷ با امتیاز بیش از ۹۵ رتبه دوم جذب گردشگری را در این استان به خود اختصاص داد.

به گزارش ندای استان به نقل از ایرنا، عباس قلی پور روز چهارشنبه درجلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان دیلم افزود: این شهرستان به عنوان نقطه ورودی شمال استان بوشهر با دارابودن ظرفیت های بسیار گردشگری، باید به صورت ویژه وهرچه بهتر و بیشتر به گردشگران خدمات رسانی کند.
وی اضافه کرد: صنعت گردشگری درجذب سرمایه و توسعه کشورها تاثیرگذاراست و درکشور نیز به آن توجه و بسیار شده و فرصتی مناسب به شمار می آید. 
وی با بیان اینکه استان بوشهر یکی ازقطب های گردشگری کشور معرفی شده است افزود: میزان رضایتمندی مهمانان نوروزی ازامکانات وخدمات دهی ستاد تسهیلات سفر استان بوشهر ۹۰ درصد است و ۹۳ درصد از مسافران نوروزی نیز تمایل خود را برای حضور مجدد در استان بوشهر اعلام کردند.
فرماندار دیلم گفت: همه مسئولان در کنار مردم باید برای ایجاد شادابی، نشاط وامید همت و تلاش کنند.
عبدالامیر قاسمی افزود: به منظور خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به هموطنان در نوروز ۹۸ از مهرماه سال جاری، نشست ها ی مختلف برگزار و کارگروه های تخصصی به برنامه‌ریزی‌های مدون اقدام کرده اند. 
وی با بیان اینکه شهرستان دیلم از نظر امنیتی و مهمان نوازی دارای شهره و آوازه خیلی خوبی است، گفت: ا میهمانان نوروزی انتظار داریم نکات ایمنی را در طول سفر رعایت کنند. 
فرمانداردیلم بیان کرد: تمامی اقلام مورد نیاز شب عید برای توزیع میان مردم تهیه و گشت های مشترک تنظیم بازار نیز به صورت شبانه روزی دایر شود. 
وی گفت: شناورهای تفریحی، قایق ها، جت اسکی ها و تمامی بازی های دریایی باید ایمنی لازم را رعایت و درغیر این صورت مجوز فعالیت آنها لغو خواهد شد. 
قاسمی اظهار داشت : پرپایی چادرهای نماز و برگزاری برنامه های فرهنگی درساحل شهرهای دیلم وامام حسن در برنامه های اولویت دار قرار گیرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی