تحقق خواسته‌ای ۲۰ سال در دولت شهید رئیسی
تحقق خواسته‌ای ۲۰ سال در دولت شهید رئیسی
ندای استان:سند مالکیت واحد‌های مسکونی و تجاری جزیره شیف بوشهر بعد از ۲۰ سال صادر و با حضور استاندار بوشهر ۱۰۰ فقره از این اسناد به مردم این جزیره تحویل شد.

به گزارش ندای استان،استاندار بوشهر در آیین واگذاری و تحویل ۱۰۰ فقره سند مالکیت واحد‌های مسکونی و تجاری مردم جزیره شیف بوشهر در مسجد خاتم‌الانبیا (ص) اهل تسنن این جزیره، اظهار داشت: یکی از اهداف مهم دولت مردمی آیت‌الله رئیسی رسیدگی به مشکلات روستا‌ها و مطالبات مهم مردم بود.

احمد محمدی زاده با اظهار خرسندی در صدور اسناد مالکیت واحد‌های مسکونی و تجاری جزیره شیف با همراهی رئیس کل دادگستری و تلاش مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر، گفت: این مطالبه مهم مردم جزیره شیف پس از ۲۰ سال امروز محقق شد و اسناد تک برگ واحد‌های مختلف مسکونی و تجاری مردم این روستا صادر و تحویل شد.

وی با عنوان اینکه فعالیت و خدمات‌رسانی تا آخرین لحظه در این دولت ادامه دارد، بیان کرد: همه مدیران و مسوولان دستگاه‌های مختلف اجرایی و اداری وظیفه دارند با دقت مطالبات مردم را پیگیری کنند.

محمدی‌زاده از اتحاد و وحدت مثال‌زدنی مردم جزیره شیف قدردانی کرد و افزود: در دولت شهید آیت‌الله رئیسی خدمات ارزنده و ویژه‌ای به مردم روستای شیف بوشهر ارائه شد که از تلاش فرماندار و بخشدار مرکزی بوشهر و شورای اسلامی جزیره شیف در پیگیری خواسته‌های مردم این روستا قدردانی می‌شود. وی در ادامه با اشاره به فراهم شدن امکانات لازم برای برای مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در نقاط مختلف استان، گفت: حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری در ۱۵ تیر ماه یک ضرورت است چراکه با مشارکت گسترده در این عرصه تمام اهداف دشمنان ناکام می‌شود.

Visited 3 times, 1 visit(s) today