طارمی در میان شگفتی سازان لیگ قهرمانان اروپا
طارمی در میان شگفتی سازان لیگ قهرمانان اروپا

ندای استان:یک سایت فرانسوی نام مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو را در بین بازیکنان تاثیرگذار لیگ قهرمانان اروپا قرار داد.

به گزارش ندای استان،سایت “فوتبال” فرانسه با انتشار گزارشی از ۸ بازیکن به عنوان شگفتی‌های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا نام برد که در میان آن‌ها نام مهدی طارمی، ستاره ایرانی تیم پورتوی پرتغال هم به چشم می‌خورد.
این سایت نوشت: آن‌ها خودشان را جایی نشان دادند که ما انتظارش را نداشتیم یا حداقل جایی که تعداد کمی مطمئن بودیم آن‌ها را می‌بینیم.
در ادامه مطلب سایت فوتبال آمده است: مهدی طارمی بدجور به یوونتوس صدمه زد البته در پرتغال این کار از او تعجب آور نیست و او در رتبه دوم برترین گلزنان لیگ پرتغال قرار دارد، با این وجود، طارمی برابر یوونتوس فرصت داشت که مقابل چشم اروپا شکوفا شود، فرصتی که او قدر آن را دانست، زیرا این بازیکن ایرانی بازی بی نقص خود را در دقیقه دوم آغاز کرد و از پاس نامطمئن بنتاکور نهایت بهره را برد و پس از آن در کل بازی ماند تا به پیروزی ۲ بر یک تیمش کمک کند.
علاوه بر طارمی، بازیکنانی مانند مویزه کین از پاری سن ژرمن، اوزان کاباک مدافع لیورپول، محمود داهود از بورسیا دورتموند، جمال موسیالا بازیکن ۱۷ ساله بایرن مونیخ، اولیور ژیرو مهاجم چلسی، ناچو فرناندز و فرلاند مندی از رئال مادرید در این فهرست ۸ نفره حضور دارند.