قبر برای مارادونا از “علی آباد” تا بوئنوس آیرس+عکس
قبر برای مارادونا از “علی آباد” تا بوئنوس آیرس+عکس

ندای استان:روز گذشته عکس‏‌های حسین هوشیار با قبر ساختگی مارادونا در منزلش سوژه فضای مجازی شد و بازتاب گسترده‌‏ای داشت.

به گزارش ندای استان، “حسین هوشیار ” کشاورز روستای “علی آباد” تنگستان استان بوشهر با نصب سنگ قبری به نام “دیگو آرماندو مارادونا” در حیاط منزلش روز گذشته سوژه رسانه‏‌های ملی و بین‌المللی شد تا عشق و علاقه وصف ناشدنی‎اش به این اسطوره آرژانتینی فوتبال را هر روز در خاطرش زنده نگه دارد.

این کشاورز ۴۷ ساله تنگستانی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بیش از سه دهه است که با عشق به مارادونا و شخصیتش زندگی می‎کنم و خانواده پنج نفره ما همه طرفدار پر و پا قرص فوتبال آرژانتین و مارادونا اسطوره تکرار نشدنی فوتبال این کشور هستند.

هوشیار که در جوانی حضور در چند تیم‏ فوتبال محلی تنگستان را تجربه کرده‌است، گفت: ابتدا قصد ساخت تندیس مارادونا و نصب آن را داشتم اما با مخالفت برخی از دوستان روبرو شد  زیرا این کار از دیدگاه اهالی محل  نحسی به دنبال می‎آورد، به همین دلیل به نصب سنگ قبری به نام مارادونا در حیاط منزلم بسنده کردم تا در جریان ترددهای روزانه از وی یاد کنم.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون از طریق چند گروه واتساپی متشکل از هواداران تیم آرژانتین از استان‎های بوشهر، فارس و حتی تهران در آنها حضور دارند و مباحث مرتبط با فوتبال این کشور و مارادونا را دنبال می‏‌کنم.

هوشیار افزود: در لحظه‏‌ای که عکس‏‌هایم با قبر مارادونا را در گروه‎‏ها فرستادم حتی فکرش هم نمی‌‏کردم به سوژه فضای مجازی و رسانه‎های ملی و بین‌المللی تبدیل شود ولی در عرض چند ساعت این مهم رقم خورد.

وی ادامه داد: همواره آرزوی دیدار با مارادونا را داشتم ولی هیچ وقت محقق نشد.

روز گذشته عکس‏‌های حسین هوشیار با قبر ساختگی مارادونا در منزلش سوژه فضای مجازی شد و بازتاب گسترده‌‏ای داشت.