اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اعلام کرد:

ندای استان:در این اطلاعیه عنوان شده است: نحوه حضور و فعالیت کارکنان اداری و آموزشی به تشخیص مدیران مدارس – به نحوی که هیچ واحد آموزشی تعطیل نباشد – خواهد بود.

به گزارش ندای استان،با مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا کرونا برای تمدید محدودیت‌های کرونایی، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با صدور اطلاعیه‌ای از تمدید تعطیلی یک هفته‌ای آموزش حضوری مدارس در این استان به جز شهرستان‌های کنگان و جم خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: در پی مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا در خصوص تمدید محدودیت‌های کرونایی از  ۳ تا ۹ آبان، همه‌ آموزش‌های حضوری (رسمی، کلاس‌های تقویتی و فوق برنامه)، در همه مدارس استان به جز شهرستان‌های کنگان و جم از روز شنبه ( ۳ آبان) به مدت یک هفته تعطیل است.

در این اطلاعیه عنوان شده است: نحوه حضور و فعالیت کارکنان اداری و آموزشی به تشخیص مدیران مدارس – به نحوی که هیچ واحد آموزشی تعطیل نباشد – خواهد بود.

همچنین  تاکید شده است: در این مدت، آموزش‌های مجازی در همه شهرستان‌ها و مناطق برقرار است.

هفته گذشته نیز آموزش حضوری جز در شهرستان‌های کنگان و جم تعطیل اعلام شده بود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۴

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی