دادستان بوشهر خبرداد:

ندای استان:حسن پور گفت:تاکنون در ارتباط با پرونده تخلفات شهرداری و شورای شهر بوشهر که در شعبه هفتم بازپرسی در جریان رسیدگی است۲۱ نفر تحت تعققب کیفری قرار گرفته اند.

به گزارش ندای استان،علی حسن‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه “در پی تشکیل پرونده  تخلف در شهرداری‌ بوشهر، بازداشت‌ها ادامه دارد” اظهار داشت: در این راستا ۶ نفر عضو شورای شهرتحت تعققب کیفری قرار گرفته‌اند که ۲ نفر از آنان ظهر امروز  بازداشت شده‌اند.وی با بیان اینکه “روز گذشته  یکی از معاونان سابق شهرداری بوشهر دستگیر و بازداشت شد” گفت:  در این راستا تاکنون ۱۴ تن از کارکنان شهرداری بوشهر، ۶ عضو شورا و یک پیمانکارمجری طرح‌های عمران شهری بوشهر حسب دستور قضایی بازداشت شده و برای تکمیل تحقیقات در اختیار اداره کل اطلاعات استان بوشهر قرار گرفته‌اند.

دادستان بوشهر با بیان اینکه “در تشکیل پرونده شهرداری‌ بوشهر ۲۱ نفر دستگیر شده‌اند” افزود: تاکنون در ارتباط با پرونده تخلفات شهرداری و شورای شهر بوشهر که در شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر در جریان رسیدگی است ۲۱ نفر تحت تعققب کیفری قرار گرفته‌اند.

حسن‌پور با تاکید بر حفظ حقوق بیت‌المال و پرهیز از گونه اعمال غیرقانونی از سوی اعضای شورا افزود: توجه به قانون و پرهیز از هرگونه اقدام غیرقانونی باید در اولویت برنامه‌های اعضای شورای شهرها و روستاها باشد.

وی با بیان اینکه “فعالیت غیرقانونی سبب تضییع حقوق و اموال عمومی می‌شود” افزود:عزم دستگاه قضایی و نهادهای نظارتی برخورد با هرگونه تخطی و تخلف و اعمال غیرقانونی است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی