دادستان بوشهر :

ندای استان:حسن پور گفت:این بازداشت در ادامه پیگیری پرونده شهرداری‌ بوشهر است و تاکنون ۱۹ نفر در این پرونده بازداشت شده‌اند.

به گزارش ندای استان، علی حسن‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه “تاکنون تعدادی از کارکنان شهرداری و اعضای شورای شهر بوشهر بازداشت شده‌اند” اظهار داشت: در پی تشکیل پرونده تخلف در شهرداری بوشهر تاکنون ۴ نفر از اعضای شورای شهر، ۱۳ نفر از کارکنان شهرداری و یک پیمانکار با همکاری کارکنان اداره کل اطلاعات استان بوشهر دستگیر شده‌اند.

دادستان بوشهر با بیان اینکه “در این راستا سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر نیز بازداشت شد” گفت: وی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره کل اطلاعات استان بوشهر قرار گرفته است.

وی بیان کرد:  تاکنون ۱۹ نفر در این پرونده برای بررسی تخلفات مالی در شهرداری بوشهر بازداشت شده‌اند.

حسن‌پور، با اشاره به اینکه “متهمان پرونده  تخلف در شهرداری بوشهر با دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر دستگیر شده‌اند” گفت: پرونده این متهمان در شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر رسیدگی می‌شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی