ندای استان: در نشست مجمع فوق‌العاده هیئت کاراته استان بوشهر با حضور نایب رئیس فدراسیون، رئیس هیئت کاراته استان بوشهر برکنار شد.

به گزارش ندای استان، نشست مجمع فوق‌العاده هیئت کاراته استان بوشهر ظهر امروز  با حضور نایب رئیس فدراسیون کاراته، نماینده وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر و اعضای مجمع هیئت کاراته برگزار شد.

احمد بهروزیان‌فرد مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در این آیین  با تاکید بر رفع مشکلات هیئت کاراته استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به اختلاف نظرهایی که  اعضای  هیئت کاراته استان بوشهر با رئیس هیئت داشتند این مجمع با هماهنگی  وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کاراته برای رفع مشکلات برگزار شد.

بهروزیان‌فرد افزود: آنچه که اعضای مجمع  در این نشست تصمیم گیری کنند مورد تایید اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و فدراسیون کاراته است.

وی با تاکید بر همدلی و وفاق برای توسعه و پیشرفت اضافه کرد: آنچه سبب پیشرفت و رشد رشته‌های ورزشی می‌شود همدلی و وفاق اعضا هیئت است.

وی رشته کاراته را یکی از رشته‌های مدال‌آور استان دانست و بیان کرد:  اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به هیئت‌ کاراته توجه ویژه دارد.

در این نشست با رای اعضای مجمع هادی زیدی از سمت ریاست هیئت کاراته استان بوشهر برکنار شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۷

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی