ندای استان:دکتر “همایون فیوض” پزشک عمومی در بوشهر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان شهدای خلیج فارس به جمع همکاران شهید مدافع سلامت خود پیوست.

به گزارش ندای استان،دکتر فیوز که ۵۴ بهار زندگی خود را طی کرده بود حین خدمت در مبارزه با ویروس کرونا به این بیماری مبتلا شد و در بیمارستان شهدای خلیج فارس دعوت حق را لبیک گفت.

این شهید مدافع سلامت در هفته‌های اخیر بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان شهدای خلیج فارس بستری بود که با وجود تلاش پزشکان و کادر درمان این بیمارستان جان خود را نثار خدمت به همنوعان کرد و به دیدار حق شتافت.
از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون پنج پزشک و یک بهیار از استان بوشهر در حین ارائه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا جان خود را فدا کرده و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوسته‌اند.

پیش از این نیز  شهیدان پزشک فخری متخصص بیهوشی، خضر خلیلی پزشک عمومی، مهدی سروستانی متخصص مغز و اعصاب، نادر حیدریانی داروساز و زهرا عبداللهی کارشناس بهیاری از اهالی استان بوشهر در راه مبارزه با بیماری کرونا جان خود را از داده بودند.

دکتر فیوز، چند سالی به عنوان مشاور سلامت مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر، فعالیت می‌کرد و مدتی نیز گویندگی بخش خبر پزشکی شبکه استانی سیمای بوشهر را برعهده داشت.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۹:۳۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی