ندای استان:فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن تریاک توسط ماموران انتظامی شهرستان “عسلویه” خبر داد.

به گزارش ندای استان،سردار “خلیل واعظی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان “عسلویه” با اقدامات گسترده اطلاعاتی، از فعالیت اعضای یک باند بزرگ قاچاق موادمخدر در آن شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر با پایش دقیق منطقه، محل دپوی مواد را در روستای “خره” شناسایی و با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی ، منطقه مورد نظر را به محاصره خود درآوردند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه قاچاقچیان قبل از حضور مأموران از محل متواری شده بودند، تصریح کرد: در این عملیات ماموران انتظامی در پاک سازی منطقه یک تن مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه دپو شده بود، کشف کردند و به مقر انتظامی دلالت دادند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند، خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای برخورد با سوداگران مرگ در سطح استان، حضوری فعال دارد و در این راه از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی