رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر :

ندای استان:دکتر کشمیری گفت: قول مساعد و بررسی ویژه برای تأمین نیروی انسانی و برطرف شدن سایر مشکلات درمانی استان از دیگر رهاوردهای سفر دکتر قاسم جان بابایی به بوشهر بود.

به گزارش ندای استان،رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص رهاوردهای سفر دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت به استان بوشهر گفت: تاکنون وزارت بهداشت ۲۸ میلیارد تومان را برای ساخت بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر اختصاص داده است.

کشمیری اضافه کرد: رهاورد سفر معاون درمان وزیر بهداشت به استان بوشهر اختصاص ۲۰ میلیارد تومان دیگر برای اتمام این بیمارستان بود که ۱۰ میلیارد تومان آن از محل اعتبارات سازمان انرژی اتمی و ۱۰ میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات وزارت بهداشت است.

وی تصریح کرد: استاندار بوشهر نیز از محل اعتبارات استانی مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای اتمام این بیمارستان اختصاص داده است و همچنین قرار است بیمارستان به صورت کامل از محل ستاد ملی مبارزه با کرونا تجهیز شود.

کشمیری در خصوص دیگر رهاوردهای سفر دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت به استان بوشهر اضافه کرد: پنج تخت ICU امروز تحویل دانشگاه شده است و ۱۵ تخت ویژه دیگر فردا و پنج تخت ICU دیگر نیز تا اویل هفته آینده وارد استان بوشهر می‌شود که اعتبار آن بالغ بر پنج میلیارد تومان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: قول مساعد و بررسی ویژه برای تأمین نیروی انسانی و برطرف شدن سایر مشکلات درمانی استان بوشهر از دیگر رهاوردهای سفر دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت به استان بوشهر بوده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۷:۳۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی