مقابل شاگردان قلعه نویی:

ندای استان:در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر، سپاهان در اصفهان مقابل پارس جم متوقف شد.

به گزارش ندای استان، در ادامه ی رقابت های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر، امشب تیم های سپاهان و پارس جنوبی در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند.

در این بازی ابتدا سپاهان توسط محمدرضا حسینی به گل رسید. شوت تماشایی حسینی پس از حرکت پا به توپ او به زیبایی هرچه تمام وارد دروازه شد و مسعود پورمحمد نتوانست این توپ را مهار کند. سپاهان دقیقه ۷۶ صاحب یک ضربه پنالتی شد، محمد کریمی پشت این ضربه ایستاد و ضربه اش را به گوشه دروازه زد اما پنالتی او گل نشد و به اوت رفت.

در حالیکه بازی رو به پایان بود، در دقیقه ۸۵ سانتر بازیکنان پارس جنوبی با ضربه سر عجیب محمد طیبی همراه شد که این ضربه توپ را به خالقی فر رساند و او با فرصت طلبی توپ را از بالای سر نیازمند عبور داد تا دروازه سپاهان باز شود.
در نهایت بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید تا در کمال ناباوری، سپاهان برای دومین هفته ی متوالی، متوقف شود و اختلافش با پرسپولیس بیشتر و بیشتر شود.

با این نتیجه سپاهان در رتبه دوم باقی ماند، اما اختلافش با صدر به ۱۴ امتیاز رسید و پارس جنوبی هم در رتبه سیزدهم باقی ماند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی