پس از دو بازی:

ندای استان:مهرداد کریمیان به صورت توافقی با مسئولان شاهین بوشهراز تیم فوتبال این باشگاه جدا شد.

به گزارش ندای استان، شب گذشته تیم فوتبال شاهین بوشهر شکست سختی مقابل ذوب  آهن داشت تا هنوز ۲۴ ساعت از این بازی نگذشته، سرمربی تیم کنار گذاشته شود.

سعید مسیگر مدیرعامل باشگاه شاهین در گفتگویی ضمن عذر خواهی از هواداران بابت نتیجه بدست آمده روز گذشته اظهار داشت : « با توجه به نتایج بدست آمده طی مذاکره ای که با مهرداد کریمیان انجام شد، ایشان بصورت توافقی از تیم شاهین شهرداری بوشهر جدا شد و برای آقای کریمیان در ادامه راه فعالیت مربیگری آرزوی موفقیت داریم.»

مسیگر در مورد زمان انتخاب سرمربی بعدی تیم نیز اینطور توضیح داده است: « مذاکراتی از صبح امروز برای تعیین سرمربی جدید آغاز کرده ایم و طی ۲۴ ساعت آینده سرمربی جدید تیم معرفی خواهد شد.»

گفتنی است مهرداد کریمیان پس از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان که به صورت موقف هدایت شاهین را در غیاب میشو برعهده داشت، با قطعی شدن عدم بازگشت این مربی، به صورت رسمی مقابل تیم های پرسپولیس و ذوب آهن روی نیمکت شاهینی ها حضور داشت که دو شکست سبب شد تا مسئولان باشگاه تصمیم به قطع همکاری با او بگیرند.

شاهین بوشهر پس از شکست ۵ بر ۱ مقابل ذوب آهن با ۱۷ امتیاز از ۲۴ بازی در رتبه آخر جدول رده بندی مسابقات قرار دارد

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۴

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی