دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر :

ندای استان:کشمیری گفت: متأسفانه آمار موارد فوت‌شده بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد ۱۵۲ رسید که از این ۷ نفر سه نفر مربوط به امروز و ۴ نفر در روزهای گذشته فوت کرده‌اند.

به گزارش ندای استان،دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۱۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۷۹ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۸ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۷ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فوت ۷ مورد دیگر خبر داد و گفت: متأسفانه آمار موارد فوت‌شده بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد ۱۵۲ رسید که از این ۷ نفر سه نفر مربوط به امروز و ۴ نفر در روزهای گذشته فوت کرده‌اند.
 میانگین سنی برای افراد فوت شده ۵۵ سال است.
کمترین سن فرد مبتلا به کووید ۱۹ فوت شده ۲۵ روز و بیشترین آن ۹۳ سال بوده است.
 ۷.۴ درصد فوت شدگان در رده سنی زیر ۲۰ سال
۱۰.۶ درصد فوت شدگان در رده سنی ۲۱ تا ۴۰سال
۲۶.۶ درصد فوت شدگان در رده سنی ۴۱ تا ۶۰ سال
۴۱.۵ درصد فوت شدگان در رده سنی ۶۱ تا ۸۰ سال
 ۱۳.۸ درصد فوت شدگان در رده سنی ۸۱ تا ۱۰۰ سال هستند.
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی