فرمانده انتظامی استان بوشهر:

ندای استان:سردار واعظی گفت: پلیس فتا به صورت ۲۴ ساعته با تشکیل تیم‌های رصد، کار بررسی سایت‌ها و فضای مجازی را برعهده دارد.

به گزارش ندای استان،سردار خلیل واعظی ظهر امروز در نشست ستاد مدیریت کرونا در استان بوشهر، با تاکید بر برخورد با برهم‌زنندگان اذهان  و تشویش  افکار عمومی اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه مدیریت کرونا موفق عمل کرده است که بر هم زنندگان آرامش مردم در عرصه کرونا ویروس تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه پلیس فتای استان در شبانه‌روز تمامی فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را رصد و پایش می‌کند افزود: کسانی‌که بخواهند در عرصه ویروس کرونا در بین مردم تشویش و نگرانی ایجاد کنند بدون شک  تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

وی، با اشاره به پایش و رصدهای‌سایبری و بررسی انتشار خبرها و مطالب در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی، واتساپ و اینستاگرام افزود: تشویش اذهان عمومی و خدشه وارد شدن به امنیت روانی جامعه از طریق فضای سایبری جرم محسوب و  با متخلفان برخورد می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اینکه ۱۹۰ نفر از کاربران فضای مجازی در استان بوشهر در عرصه انتشار مطالب ویروس کرونا توجیه شدند تصریح کرد: در این راستا ۷۵ نفر از مدیران کانال‌‌ها و سایت‌ها که اقدام به انتشار اخبار خلاف واقع در فضای مجازی درباره ویروس کرونا کرده بودند  پلیس فتای استان بوشهر به این مدیران تذکر لازم  ارائه کرد.

سردار واعظی از احضار افراد متخلف به دادسرا خبر داد و افزود: با تلاش ماموران پلیس فتای استان بوشهر ۳۰ نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی استان بوشهر شناسایی و  تحویل دادسرا  شدند.

وی با اشاره به اهمیت سلامت روانی و روحی جامعه  اظهار داشت: پلیس فتا به صورت ۲۴ ساعته با تشکیل تیم‌های رصد، کار بررسی سایت‌ها و فضای مجازی را برعهده دارد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی