با رای اعضای شورا شهر:

ندای استان:سید نورالدین امیری که از شهریور ۹۷ شهردار بوشهر بود، ۱۴ اردیبهشت از سمت خود استعفا کرد تا شورای این شهر برای تعیین شهردار مرکز استان دست به کار شود.

به گزارش ندای استان،فردین خورشیدیان با ۶ رای موافق اعضای شورای شهر بوشهر به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.

در این جلسه سه عضو شورا غایب بودند.

در جلسه عصر امروز خورشیدیان، احمدبارگاهی، فرخ بنه گزی و اعظم صمصامی برنامه‌های خود را برای تصدی سمت شهرداری بوشهر اعلام کردند که در نهایت خورشیدیان توانست نظر شورای شهر را جلب کند.

سید نورالدین امیری که از شهریور ۹۷ شهردار بوشهر بود، ۱۴ اردیبهشت از سمت خود استعفا کرد تا شورای این شهر برای تعیین شهردار مرکز استان دست به کار شود.

پس از این استعفا، شورای شهر فردین خورشیدیان را به عنوان سرپرست شهرداری بوشهر معرفی کرد؛ کسی که پیش از این هم دو بار این سمت را داشته است.

شورای شهر از علاقه‌مندان به تصدی سمت شهرداری بوشهر خواسته بود اعلام آمادگی کنند که دیروز با پایان مهلت یک هفته‌ای، هشت نفر آمادگی خود را اعلام کردند و از میان آن‌ها هفت نفر یعنی احمد بارگاهی، فردین خورشیدیان، فرخ بنه گزی، میلاد عباس زاده، اعظم صمصامی، محمد نجفی و سیامک احمدی واجد شرایط معرفی شدند و قرار بود امروز برنامه‌های خود را ارائه دهند.

از میان این افراد خورشیدیان، بارگاهی، بنه گزی و صمصامی در جلسه عصر امروز شورای شهر برنامه خود را تشریح کردند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی