ندای استان:جشنواره مجسمه‌های شنی در روستای ساحلی و گردشگری «مال قائد» شهرستان گناوه در چهارمین روز از تعطیلات نوروز، با حضور پرشور و گسترده مهمانان نوروزی برگزار شد.

به گزارش ندای استان،در این جشنواره که به همت دهیاری این روستا برگزارشد، شرکت کنندگان آثار خود را بر روی ماسه های ساحل به نمایش گذاشتند.

دهیار روستای مال قائد روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این روستا، جزو ۲۴ روستای گردشگری استان بوشهر است که سالانه تعداد زیادی از مسافران نوروزی به آن مسافرت و از آثار تاریخی و طبیعی روستا از جمله ساحل صخره‌ای زیبا بازدید می‌کنند.

محمد بستانی افزود: دوازدهمین جشنواره مجسمه های (حجم های) شنی در ساحل زیبا و صخره ای این روستای گردشگرپذیر با استقبال پرشور مهمانان نوروزی و مردم منطقه برگزار می شود.

وی اظهارکرد: در این جشنواره تعداد یک صد نفر اعم از هموطنان و مردم شهرستان گناوه نام نویسی کرده بودند که با رای داوران بهخلق کنندگان ۲۰ آثار برتر جوایزی از طرف دهیاری و شورای اسلامی این روستا اهدا خواهد شد.

دهیار روستای مال قاید بیان داشت: این جشنواره با هدف معرفی قابلیت های این روستای گردشگر و سرگرمی و ایجاد نشاط و شادابی و با موضوعات مختلف به صورت آزاد برگزار شده است.

روستای ساحلی مال قاید در جوار شهر گناوه استان بوشهر دارای جاذبه های گردشگری ازجمله طبیعت بکر و ساحلی زیبا است که همه ساله گردشگران و مسافران نوروزی زیادی را به خود جذب می‌کند.

  • منبع خبر : ایرنا