ندای استان:مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: در ۶ ماه نخست امسال با صدور ۱۰ مجوز جدید شمار کانون‏‎های فرهنگی هنری مساجد در این استان به ۴۲۷ مرکز رسید.

به گزارش ندای استان،علیرضا پولاد روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲ درخواست صدور مجوز الکترونیکی به ستاد کانون‌های فرهنگی هنری بوشهر ارسال شد که پس از بررسی و تایید نهایی از سوی ستاد کانون‌های فرهنگی هنری کشور مجوز فعالیت ۱۰ کانون صادر شد.

وی بیان کرد: ۱۶ پرونده نیز توسط ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در دست بررسی و ۶ پرونده نیز به دلیل مشکلات و نواقص در حال ویرایش است.

پولاد اظهار کرد: صدور مجوز الکترونیکی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد براساس اساسنامه ستاد هماهنگی این کانون‌ها امکان پذیر است.

پولاد گفت: راه‌اندازی کانون‌های جدید علاوه بر ایجاد رقابت سالم در حوزه فرهنگی، باعث ارتقای سطح محتوایی و کیفی در این بخش خواهد شد.

وی افزود: ۴۲۷ کانون استان بوشهر اکنون در شهرستان‌های دشتستان، دیر، تنگستان، کنگان، جم، عسلویه و بوشهر فعال هستند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی