ندای استان: به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم رونمایی از تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر اهرم برگزار شد.

به گزارش ندای استان به نقل از مهر، فرماندار تنگستان عصر یکشنبه در مراسم رونمایی از تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر اهرم اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت خوبی برای بازخوانی رشادت‌ها و دلاورمردی‌های ملت ایران در دفاع مقدس است.

عبدالحسن رفیعی‌پور با اشاره به خدمات ارزنده سردار سلیمانی در تأمین امنیت منطقه خاورمیانه بیان کرد: شهدا با تاسی از فرهنگ غنی عاشورا جهاد کردند و ما امروز وظیفه داریم در راستای حفظ دستاوردهای دوران دفاع مقدس تلاش کنیم.

وی بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و ادامه داد: امیدواریم بتوانیم خدمتگزاری شایسته در عرصه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشیم.

رفیعی پور افزود: نام و یاد شهدا از افتخارات این کشور است و تلاش در حفظ دستاوردها و میراث شهدا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و امروز با رونمایی از تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، مکتب و روش این شهید بزرگوار در مقابل دید همگان قرار گرفت.

مراسم رونمایی از تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر اهرم با حضور سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر برگزار شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۹:۵۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی