ندای استان:فرمانده ناجا از راه اندازی سامانه‌ای در پلیس امنیت ناجا برای ثبت مشخصات افرادی که به حقوق مردم تعدی می‌کنند، خبرداد.

به گزارش ندای استان به نقل از مهر، سردار حسین اشتری ظهر دوشنبه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران بابیان اینکه پلیس امنیت اقتصادی در مجموعه نیروی انتظامی راه اندازی شده است، اظهار داشت: فعالیت پلیس امنیت اقتصادی در مجموعه نیروی انتظامی از سال گذشته آغاز شده است.

وی گفت: در حال حاضر با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی اشرافیت خوبی در حوزه اقتصادی کشور پیدا کرده‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه برخورد با مفسدان اقتصادی اولویت نیروی انتظامی است، تصریح کرد: با شبکه‌های مافیایی که درصدد ضربه زدن به اقتصاد کشور بوده و هستند، هوشمندانه، قاطعانه برخورد می‌کنیم که در این رابطه با همکاری بسیار خوب دستگاه قضائی اقدامات مؤثری انجام شده است.

وی گفت: در حال حاضر پرونده‌هایی در دست اقدام داریم که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به برخورد مقتدرانه پلیس با اراذل و اوباش و کسانی که فضای جامعه را ناامن می‌کنند، گفت: نیروی انتظامی در قالب راه‌اندازی قرارگاهی با جدیت برخورد با این افراد را دنبال می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: با کسانی که به حقوق مردم تجاوز می‌کنند مقتدرانه برخورد می‌کنیم و تا پای جان خود را برای حفظ امنیت مردم متعهد می‌دانیم.

سردار اشتری با بیان اینکه به کسانی که باعث ایجاد رعب و وحشت می‌شوند برخورد جدی می‌شود، افزود: ناجا با هیچ قانون‌شکنی مماشات نخواهد کرد.

فرمانده ناجا از راه اندازی سامانه‌ای در پلیس امنیت ناجا برای ثبت مشخصات افرادی که به حقوق مردم تعدی می‌کنند، خبرداد و گفت: با استفاده از این سامانه می‌توانیم هر لحظه که بخواهیم این افراد را احضار و از آنها تعهد بگیریم و اگر خدای ناخواسته فردی قصد تعدی و تعرض به حقوق مردم را داشته باشد با آن قاطعانه برخورد می‌کنیم.

فرمانده ناجا گفت: اگر امروز می‌خواهیم با دشمنان و معاندان مبارزه و مقابله کنیم بهترین راه آن، خدمت به مردم و افزایش امید در آنهاست.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی