ندای استان:رییس کمیته امداد شهرستان بوشهر گفت: به مناسبت عید سعید قربان، ۱۰۳ راس گوسفند و دو راس گاو در طرح «ذبح عظیم» قربانی شد.

به گزارش ندای استان،سید محمدعلی مهیمنیان‌پور بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم دهه ولایت کمیته امداد ذبح قربانی است که با مشارکت بیش از یکصد خیر، مراکز نیکوکاری و مردم نوع دوست، امروز در شهرستان بوشهر انجام شد.
وی از قربانی کردن ۱۰۳ راس گوسفند و دو راس گاو در طرح ذبح عظیم به مناسبت عید سعید قربان خبر داد و افزود: گوشت‌های قربانی پس از فریز کردن در بین ۴۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد توزیع می‌شود.
کبگانی، رییس هیات مدیره موسسه خیریه حضرت علی بن ابیطالب (ع) بوشهر هم گفت: ارزش ذبح‌های قربانی بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان بوده که با مشارکت خیران صورت گرفته است.
کارشناس نظارت دامپزشکی شهرستان بوشهر هم گفت: دامپزشکی بر سلامت و بهداشت دام‌ها قبل از کشتکار، حین کشتکار و حتی در سردخانه نظارت دارد.
شمالی افزود: نظارت‌ها موجب می‌شود بیماری‌های مشترک بین انسان و دام مانند تب برفکی به انسان انتقال نیافته و در صورت بروز و شناسایی بیماری، لاشه دام  معدوم می‌شود.
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی