ندای استان:اداره‌ها از امروز به طور کامل باز هستند و کارمندان برای اینکه به ویروس کرونا مبتلا نشوند باید نکاتی را رعایت کنند.

به گزارش ندای استان،معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه از امروز اداره‌ها به طور کامل فعالیت دارند، توصیه‌هایی به کارمندان کرد برای اینکه از ابتلا به ویروس کرونا در امان بمانند.

محمد مهدی خواجه‌ئیان افزود: کارمندان تا جایی که می توانند با وسیله نقلیه شخصی به محل کار بروند و از وسایل عمومی کمتر استفاده کنند.

او ادامه داد: کارکنان ادارات در ابتدای کار و بین کار دستان خود را با ژل یا مایع شستشو بر پایه الکل ضدعفونی کنند.

معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: کارمندان از مصرف مواد غذایی مشترک بپرهیزند و در اتاقی که بیش از یک کارمند حضور دارد، نیروها از ماسک استفاده کنند تا احتمال انتشار ویروس کرونا کاهش یابد.

خواجه‌ئیان گفت: رعایت فاصله برای کارکنان صورت گیرد و از وسایل حفاظت فردی استفاده شود تا هم کارکنان مبتلا نشوند و هم ویروس از طریق کارکنان به مراجعه کنندگان منتقل نشود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی