ندای استان:مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نیروی پرستاری و بیهوشی این دانشگاه در راستای کمک به کادر درمان آبادان به بیمارستان‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان اعزام شدند.

به گزارش ندای استان،عبدالرسول عباسی روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با توجه به درخواست معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص درخواست نیروی پرستاری در بخش ICU بیمارستان‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان، ۶ نیروی پرستاری و بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این بیمارستان‌ها برای مدت ۱۵ روز اعزام شدند.

وی یادآورشد: فریده دستوریان، عبدالرضا احمدی، مجید زارعی، فرشید شریفی و حمیده کردوانی کارشناسان پرستاری و علیرضا داهیم کارشناس بیهوشی تیم پرستاران اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستند.

ویروس کرونا در ۲ هفته گذشته افراد زیادی را در خوزستان مبتلا کرده به گونه‌ای که مسوولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  اعلام کردند در چند روز گذشته یک چهارم مبتلایان به ویروس کرونا در کشور مربوط به خوزستان بوده است.

به گفته مسوولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزایش بیماریابی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی از عوامل افزایش ابتلا به کرونا در خوزستان بوده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی