ندای استان:همزمان با روز جهانی قدس نمازگزاران جمعه شهرهای خورموج، دیر، بردخون، کاکی، آبدان و اهرم با فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا نفرت و انزجار خود را از صهیونیست‌های غاصب اعلام کردند.

به گزارش ندای استان به نقل از تسنیم، همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان،آیین عبادی سیاسی، نماز جمعه در برخی شهرهای استان بوشهر که وضعیت سفید در برابر ویروس کرونا دارند با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم  نماز جمعه امروز در شهرهای دیر، خورموج، بردخون، کاکی، اهرم و خورموج با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی با حضور روزه‌داران مردم این شهرها  اقامه شد.

نمازگزاران جمعه در این آیین‌ها با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از صهیونیست‌های غاصب اعلام و خواستاری رهایی قدس شریف از چنگال دژخیمان و اشغال‌گران قدس شدند.

ائمه جمعه این شهرها هم با محکوم کردن جنایات استکبار جهانی و رژیم کودک‌کش اسرائیل غاصب اظهار داشتند: روز جهانی قدس  همیشه پایدار و زنده است و تا نابودی رژیم صهیونیستی مبارزه مسلمانان با اشغال‌گران ادامه دارد.

آنان آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال جنایتکاران را یک ضرورت دانستند و تاکید کردند: نابودی این رژیم جعلی بسیار نزدیک است و بر اساس وعده الهی نابودی رژیم اشغال‌گر قدس امری مسلم است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی